logo

http://prsa.com.pl/artykul.aspx?id=202306

PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH 2021/22 – WYSTARTOWAŁ SERWIS SPECJALNY POLSKIEGO RADIA

Piątek, 19 listopada 2021

Tegoroczna odsłona Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpocznie się w piątek 19 listopada. Będzie to już 43. edycja pucharowych zmagań skoczków. Z tej okazji Polskie Radio przygotowało serwis specjalny skokinarciarskie.polskieradio24.pl. Na początek rywalizacji zaplanowane zostały dwa konkursy w Niżnym Tagile w Rosji.

Relacje na żywo z konkursów, analizy, wywiady, klasyfikacja generalna Pucharu Świata, galerie zdjęć czy wieści z mediów społecznościowych – to wszystko i jeszcze więcej przygotowaliśmy dla kibiców skoków narciarskich – informują dziennikarze z portalu PolskieRadio24.pl. Dzięki multimedialnemu serwisowi skokinarciarskie.polskieradio24.pl fani tej dyscypliny nie przegapią żadnej ważnej informacji.

W Pucharze Świata 2021/22 zaplanowano łącznie 28 konkursów indywidualnych i siedem drużynowych, w tym dwa zespołów mieszanych. Pierwsze konkursy tegorocznej edycji Pucharu Świata odbędą się już 20 i 21 listopada w rosyjskim Niżnym Tagile – kwalifikacje przed sobotnim konkursem już w piątek 19 listopada. Sezon zakończy się tradycyjnie w Planicy (25-27 marca 2022 r.).

W Polsce najlepsi skoczkowie rywalizować będą dwa razy – w grudniu i styczniu. Konkursy w Wiśle odbędą się 4-5 grudnia, a 15-16 stycznia w Zakopanem.

- • Więcej na: skokinarciarskie.polskieradio24.pl

Copyright © Polskie Radio S.A