X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio SA - Struktura - Rada Nadzorcza

Grzegorz Kłoczko

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Grzegorz Kłoczko – absolwent studiów doktoranckich KolegiumZarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2006 r. –doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii. Od 2004 r. do 2017 r.zatrudniony w Ministerstwie Skarbu Państwa, w którym pełnił funkcjekierownicze, m.in. Z-cy Dyrektora Departamentu Nadzoru Właścicielskiego iPrywatyzacji 1 oraz Z-cy Dyrektora Departamentu Nadzoru Właścicielskiego. Uczestniczyłw procesach nadzoru właścicielskiego nad spółkami Skarbu Państwa, m.in.: sektoragazowego, paliw płynnych, chemicznego, rolno-spożywczego oraz branży medialnej.Był członkiem rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Obecnie zatrudniony w Ministerstwie Kultury i DziedzictwaNarodowego na stanowisku Z-cy Dyrektora Departamentu Własności Intelektualnej iMediów.


« powrót