X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PREMIEROWY KONCERT W RADIOWEJ TRÓJCE: NATALIA SIKORA Z ZESPOŁEM VOODOO DOG

Wtorek, 18 stycznia 2022

Niedziela 23 stycznia 2022 roku to bardzo ważna data w moim artystycznym życiu – mówi Natalia Sikora. Tego dnia wokalistka wystąpi w studiu im. Agnieszki Osieckiej, by wraz z towarzyszącym jej zespołem Voodoo Dog zaprezentować solidną porcję klasycznego rocka z domieszką bluesa, soulu i metalu. Początek wydarzenia o godz. 19.05. Transmisja na antenie, a także – w formie streamingu wideo – na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz stronie trojka.polskieradio.pl

Po zwycięstwie w programie „The Voice of Poland” w 2013 roku zaczęto nazywać ją polską Janis Joplin – nie przypadkiem, bo jednym z najjaśniejszych punktów drugiej edycji popularnego talent show było brawurowe wykonanie przez nią utworu „Cry Baby” z repertuaru słynnej Amerykanki. Dziewięć lat później Natalia Sikora nie musi być już do nikogo porównywana, bo zapracowała sobie na własne nazwisko i mocną pozycję na polskiej scenie muzycznej.Żywiołowy wokal Natalii, w połączeniu z mieszanką rocka, bluesa, soulu i metalu, najlepiej sprawdza się podczas występów na żywo, o czym już niebawem będą mogli się przekonać słuchacze Trójki. Podczas koncertu, odbywającego się pod hasłem „You Know Me”, wokalistka wykona utwory z dwóch ostatnich albumów autorskich: wydanego w 2019 roku „Ailatan” oraz ubiegłorocznego „Voodoo Dog”. Na scenie będzie jej towarzyszył zespół w składzie: Paulina Sołtan (bas), Maciej Piskulski (perkusja) oraz Jacek Talaga (gitara).

Artystka już po raz czwarty zaśpiewa na scenie im. Agnieszki Osieckiej. Jeden z jej występów, wypełniony w całości coverami piosenek Janis Joplin, został wydany w 2016 roku na płycie „Buried Alive in the Blues”. – Jestem ogromnie wdzięczna za zaufanie. Muzyka to całe moje życie. Zapraszam was bardzo gorąco. To będzie wieczór pełen żywiołów! – zapowiada wokalistka.

- Koncert Natalii Sikory w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w niedzielę, 23 stycznia, od godz. 19.05. Transmisję będzie można śledzić na antenie Trójki oraz w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube stacji i na stronie trojka.polskieradio.pl.

- Koncert odbędzie się z udziałem publiczności, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zaproszenia można zdobyć słuchając Trójki.

« wstecz