X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

POLSKIE RADIO DZIECIOM ZAWITA W NIEDZIELĘ DO ŻELAZOWEJ WOLI

Piątek, 11 czerwca 2021

Polskie Radio Dzieciom nie ustaje w świętowaniu Dnia Dziecka. Już w najbliższą niedzielę 13 czerwca znanych i lubianych dziennikarzy anteny będzie można spotkać w miejscu urodzenia Fryderyka Chopina, podczas XII Dnia Dziecka w Żelazowej Woli.

 

W programie audycje plenerowe oraz warsztaty radiowe dla dzieci. O godzinie 14.00, podczas znanej słuchaczom audycji „Dziecięcy koncert życzeń" Iza Żukowska, prosto z Żelazowej Woli, zaprosi najmłodszych oraz ich rodziców do zamawiania ulubionych piosenek oraz składania życzeń. Następnie Julia Rozbiecka, w trakcie dwugodzinnych warsztatów, które rozpoczną się o godzinie 15.00, pokaże jak wygląda sprzęt radiowy, przybliży jego historię, zdradzi tajniki profesjonalnego montażu, a także umożliwi dzieciom wcielenie się w młodego reportera.

 

Natomiast tuż po jego zakończeniu, podczas audycji „Kulturoteka” Martyna Chuderska porozmawia z autorką książki dla dzieci „Frycek ma urodziny”, Agą Pietrzykowską.

Frycek – bohater publikacji, której premiera odbędzie się w trakcie imprezy, w postaci małej maskotki symbolizującej postać Fryderyka Chopina, znajdzie się także w kilku miejscach parku. W trakcie całodniowego wydarzenia w Żelazowej Woli, na dzieci czekać będą przedstawiciele rozmaitych zawodów artystycznych bliskich kompozytorowi: tancerze, aktorzy, muzycy.

 

Polskie Radio Dzieciom objęło patronat medialny nad XII Dniem Dziecka w Żelazowej Woli.

« wstecz