X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

WYDAJ PŁYTĘ Z BĘDZIE GŁOŚNO – KONKURS RADIOWEJ CZWÓRKI

Poniedziałek, 7 czerwca 2021

Ruszyła 5. edycja konkursu skierowanego do utalentowanych muzyków. Nagrodą jest wydanie debiutanckiego krążka. Warunki udziału w konkursie są dwa: nagrany materiał na płytę oraz brak podpisanego kontraktu z wytwórnią muzyczną.

 

Zgłoszenia można wysyłać do 16 lipca za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie Czwórki. Zwycięzcę poznamy pod koniec sierpnia. Premiera albumu planowana jest na przełom października i listopada br.

 

Nagrodą w konkursie jest wydanie płyty z radiową Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, teledysk do singla z debiutanckiego albumu, sesja zdjęciowa oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie Głośno!” oraz w mediach społecznościowych. Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

– Wydanie debiutanckiej płyty to dla muzyka nowy początek, nowy start. Ten album zawsze jest długo wyczekiwanym punktem w karierze. Mnie ogromnie cieszy, że my jako Czwórka dajemy szansę wydać taką płytę, a zwycięzca dostaje od nas pełen „pakiet”, który od razu wprowadzi go na muzyczny rynek – mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno”.

 

Konkurs jest rozwinięciem audycji „Będzie Głośno!”, która umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem. Zespoły, które zgłaszają się do programu, zapraszane są do audycji na żywo i mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i mini koncercie akustycznym. Słuchacze mogą natomiast głosować na utwory, których lista znajduje się na stronie Czwórki. Piosenki emitowane są podczas audycji w każdy piątek od godz. 18.00 do 20.00.

– Większość sceny muzycznej w Polsce stanowią debiutanci. Bardzo trudno jest im się przebić. Te lata istnienia audycji i konkursu, który teraz startuje po raz piąty, pokazują, jak wielu jest tych muzyków jest i jak wielu z nich chce zaistnieć. Przez ten czas zgłosiło się do nas kilka tysięcy zespołów – dodaje Damian Sikorski.

Do tej pory w ramach audycji i konkursu radiowej Czwórki „Będzie Głośno!”, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazało się siedem płyt: Ms. Obsession „Manekin”, Marta Zalewska „Marta Zalewska”, Sara Kordowska „Wszystko i nic”, Myasta „Na dobrym kursie”, składanka „Będzie głośno”, składanka „Będzie głośno vol.2” oraz najnowsza, która premierę miała 28 maja br. – składanka „Będzie głośno vol.3”.

 

« wstecz