X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

POLSKIE RADIO NOMINOWANE DO NAGRODY MOBILE TRENDS AWARDS 2020

Środa, 10 lutego 2021

Polskie Radio otrzymało aż 3 nominacje w tym prestiżowym konkursie. Od 10 lat Kapituła przyznaje statuetki firmom, które w swoich działaniach efektywnie wykorzystują nowe technologie.

Mobilne Trends Awards to prestiżowa gala, na której wręczane są wyróżnienia dla firm z branży mobilnej. W tym roku Polskie Radio S.A. otrzymało aż trzy nominacje w kategoriach: "Życie codzienne" za aplikację mobilną Polskie Radio Kierowców, "Kultura i edukacja" za platformę podcasty.polskieradio.pl oraz w tej samej kategorii -  wspólnie z Biurem Programu Niepodległa - za serwis specjalny bitwa1920.gov.pl.
Najlepsze firmy i instytucje z branży mobilnych technologii otrzymają statuetki w kilkunastu kategoriach. Zwycięzców wyłoni Kapituła Konkursu. Internauci również mają głos – każdy będzie mógł wybrać swój ulubiony projekt lub firmę. Zwycięzcy głosowania otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę. Głosowanie internautów rusza już 11 lutego 2021 roku na stronie:  https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie

Głosy można oddawać do 18 lutego 2021 roku. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 4 marca 2021.

« wstecz