X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

NOWA RAMÓWKA TRÓJKI – NOWOCZESNE RADIO Z TRADYCJAMI

Wtorek, 2 lutego 2021
W poniedziałek 8 lutego Program 3 rusza z nową zimowo-wiosenną ramówką. Odświeżona propozycja programowa to nie tylko zmiany godzin nadawania niektórych audycji, ale też zupełnie nowe programy, przygotowane przez nowych prowadzących. Nie zabraknie też lubianych przez słuchaczy głosów Piotra Barona, Marka Wiernika czy Aleksandry Kaczkowskiej.

- Nasza nowa ramówka będzie dopasowana do stałych odbiorców, ale też zaprezentuje świeże, nowoczesne spojrzenie na radio, które ma za zadanie zainteresować słuchaczy dotychczas z Trójką niezwiązanych. W tym celu zaprosiliśmy do współpracy nowe twarze – mówi Michał Narkiewicz-Jodko, Dyrektor Redaktor Naczelny Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Wśród nowych prowadzących znajduje się między innymi Konrad Biliński – muzyk, producent i kompozytor, a od teraz również autor wieczornej audycji muzycznej „Akordy Alterowane” nadawanej w poniedziałki w paśmie Muzyka z Trójką.

„Trójka żąda debiutów”
Bardzo ważną częścią zimowo-wiosennej propozycji programu Trzeciego będzie również promocja debiutujących polskich wykonawców i zespołów, połączona z planami koncertowymi, dostosowanymi do sytuacji pandemicznej. – Chcemy dać szansę młodym muzykom, którzy mają talent, marzyli o tym, by wypłynąć na szersze wody, ale nie mieli gdzie – podkreśla dyrektor Michał Narkiewicz-Jodko.
W nowej ramówce znajdzie się też audycja związana z piosenką aktorską. Program Trzeci ma w planach także poszerzenie i umocnienie obecności w sieci poprzez łączenie audycji nadawanych na antenie z multimedialnym contentem online oraz obecnością w mediach społecznościowych.
« wstecz