X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DZIENNIKARZE POLSKIEGO RADIA NAGRODZENI W KONKURSIE „KRYSZTAŁOWE PIÓRA”

Czwartek, 17 września 2020

Artur Wolski z Programu 1 laureatem I nagrody i wyróżnienia, Hanna Bogoryja-Zakrzewska ze Studia Reportażu i Dokumentu oraz Dominika Klimek z radiowej Czwórki wyróżnione w 14. ogólnopolskim konkursie dla dziennikarzy

 

 

 

 

Ideą konkursu „Kryształowe pióra” jest docenienie dziennikarzy, których praca przyczynia się do budowania społecznej świadomości na temat zagrożeń związanych z chorobami cywilizacyjnymi, promowanie postaw prozdrowotnych i ograniczanie oraz eliminacja czynników ryzyka. Do tegorocznej odsłony wydarzenia zgłoszono 156 prac - artykuły prasowe i internetowe, audycje radiowe i materiały telewizyjne. Pierwszą nagrodę oraz statuetkę „Kryształowego Pióra” otrzymało 4 dziennikarzy w czterech kategoriach. Jury przyznało także 16 wyróżnień.

 

Artur Wolski z radiowej Jedynki zdobył najwyższe uznanie jury oraz I miejsce w kategorii „Depresja – przełamać tabu” za audycję pt. „Znikające dzieci. Stop samobójstwom w nastoletniej depresji.” W tej samej kategorii wyróżniono również dwie dziennikarki Polskiego Radia. Redaktor Hanna Bogoryja-Zakrzewska ze Studia Reportażu i Dokumentu została doceniona za reportaż pt. „Już żyję”, a Dominika Klimek z Czwórki za reportaż pt. „My nie możemy czekać”. Ponadto Artur Wolski otrzymał dodatkowo wyróżnienie w kategorii „Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie” za materiał „Edukacja wśród młodzieży – nowotwory”.

Laureatami I nagród w pozostałych kategoriach zostali: Margit Kossobudzka z Gazety Wyborczej (w kategorii Choroby serca – rosnące zagrożenie), Ewa Podolska z Radia Tok-FM (w kategorii Cukrzyca – wygrać z postępem choroby) oraz Wojciech Moskal z portalu wyborcza.pl (w kategorii Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie).

 

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym, Polskim Towarzystwem Nadciśnienia Tętniczego, Polskim Towarzystwem Onkologii Klinicznej, Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym, Polskim Towarzystwem Diabetologicznym oraz Dziennikarskim Klubem Promocji Zdrowia.

 

« wstecz