X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

NOWE AUDYCJE W JESIENNEJ RAMÓWCE POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

Wtorek, 1 września 2020

„Jak zostać reporterem”, „Jak będę duży/jak będę duża”, „zGRAjmy się”, powrót cyklu „Opowieści z lasu Joszka Brody”, premierowe słuchowiska, audycja dla nauczycieli i rodziców z udziałem ekspertów z MEN - to tylko niektóre nowości jesiennej ramówki Polskiego Radia Dzieciom.

 

Po wakacjach na antenie szereg nowych, ciekawych i zabawnych audycji, konkursów i zaproszeń do wspólnej, interaktywnej  zabawy. Cykl krótkich podpowiedzi szkoleniowych „Jak zostać reporterem” (we wtorki o godz. 15.30) będzie zachętą do stawiania pierwszych kroków w zawodzie reportera radiowego, a dzieci, które odnajdą się w tej roli, będą mogły wziąć udział w konkursie „Szarotka”. Z kolei wielbiciele gier planszowych i komputerowych będą na bieżąco z nowościami dzięki audycji „zGRAjmy się” (środy o godz. 15.30). Inspiracją do rozwijania zainteresowań i snucia planów na przyszłość będzie na pewno audycja „Jak będę duży/Jak będę duża” (w czwartki o godz. 15.30), czyli cykl reportaży przedstawiających różne ciekawe zawody. Na antenę wracają tak lubiane przez najmłodszych „Radiowe Figliki Kulfona i Moniki” (w niedzielę o godz. 13.00) i ich, czyli Kulfona i Moniki, szalone   historie z miejsc, które warto poznać.

 

 

Wraca także cykl „Opowieści z lasu Joszka Brody” (w środy o godz. 17.15), w którym ten fantastyczny muzyk folkowy i niezrównany gawędziarz prezentuje kulturę Beskidów, ludowe instrumenty i muzykę tradycyjną.

Dla dorosłych Polskie Radio Dzieciom oraz eksperci MEN-u przygotowali cykl rozmów na tematy związane z edukacją w wieczornym paśmie „Strefa Rodzica” (co drugi czwartek o godz. 21.00).

Nowa ramówka będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku.

« wstecz