X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

JUŻ W PIĄTEK ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „WYDAJ PŁYTĘ Z BĘDZIE GŁOŚNO”

Wtorek, 25 sierpnia 2020

Zwycięzcę, a także wyróżnionych, poznamy po godzinie 18.00 podczas Czwórkowej audycji „Będzie głośno!”.

 

 

Na finalistę czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród – m.in. wydanie płyty, nagranie teledysku, sesja zdjęciowa, koncert oraz promocja na antenie Czwórki. W tym roku nadeszła rekordowa liczba zgłoszeń-  niemal 3000 piosenek nadesłanych przez 329 zespołów i wokalistów.

 

– Wybór nie był łatwy, ale za to przyjemny – mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu. Poziom jest naprawdę wysoki. Mamy sporo zdolnych artystów, którzy już są gotowi wyjść ze swoim materiałem do publiczności – dodaje dziennikarz. Słuchacze także mogli poznać twórczość uczestników – w każdy piątek w audycji „Będzie głośno!” Damian Sikorski rozmawiał z artystami, którzy zgłosili się do konkursu, a także prezentował ich piosenki. W tym roku przeważał hip hop, reggae, rock i alternatywa. Ale nie zabrakło też zespołów grających muzykę pop, electro pop, elektronikę, metal i muzykę instrumentalną.

 

Zwycięzcę 4. edycji konkursu oraz wyróżnionych poznamy już w najnowszym wydaniu audycji „Będzie głośno!”, w piątek, 28 sierpnia po godzinie 18.00.

Cennych nagród dla finalisty nie brakuje – przede wszystkim jest to wydanie płyty z radiową Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!” oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo na zwycięzcę czeka nagranie teledysku do singla w reżyserii Adriana Pietraszkiewicza, reżysera reklamowego, scenarzysty, designera i stratega komunikacji. Projekty, przy których pracował zdobywały najważniejsze nagrody branży reklamowej m.in. MIXX Awards, Golden Arrow, Media Trendy, Effie czy Kreatura. Wśród nagród znajduje się także sesja zdjęciowa w wykonaniu Ani Powałowskiej, fotografki mody, sportu, portrecistki, współpracującej z agencjami reklamowymi, aktorskimi oraz wydawnictwami. Współtworzyła kampanie m.in dla: Citi Handlowy, PGE, H&M, Reebok, Bizuu, 4F, Wizzair, Benefit Systems.

 

Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które ufunduje dwie dodatkowe nagrody finansowe: dla najlepszego autora muzyki oraz tekściarza.

Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku br. w studiu Czwórki w ramach audycji Damiana Sikorskiego „Będzie głośno!”.

« wstecz