X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

LATO Z RADIEM 2020 – ANDRZEJ PIASECZNY ZAGRA 4 SIERPNIA KONCERT ON-LINE

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Andrzej Piaseczny wystąpi jutro na scenie „Lata z radiem”. – Staram się podchodzić pozytywnie do pandemii i ograniczeń z nią związanych. One przeminą, a te emocje zapamiętamy na resztę życia – mówi artysta. Koncert on-line będzie można obejrzeć 4 sierpnia w mediach społecznościowych i na portalu Jedynki, a w piątek 7 sierpnia – wysłuchać go na antenie stacji.

Andrzej Piaseczny to nie tylko jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, ale także jeden z najbardziej lubianych przez publiczność. Zaczynał w latach 90. w zespole Mafia, w ubiegłym roku świętował 25-lecie pracy artystycznej. Jego trasa jubileuszowa zachwyciła fanów – w dużych salach koncertowych, z rozbudowanym o nowe instrumenty zespołem, z nowymi aranżacjami podbił na nowo ich serca. Każdy kto był na koncercie artysty wie, że śpiewają z nim wszyscy: bez względu na wiek znają na pamięć jego przeboje. – Zawsze piszę z serca i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni – mówi gwiazda wtorkowego koncertu „Lata z radiem”.

Mimo ogromnej popularności Piaseczny nie jest częstym gościem mediów. Nie lada gratką będzie zatem obszerny wywiad z wokalistą, którego będzie można posłuchać w czwartkowej audycji „Lato z radiem” (godz. 9.00-12.00) oraz na facebooku Jedynki. – Mam szczęście na swojej muzycznej drodze spotykać właściwych ludzi – mówił w wywiadzie dla „Muzycznej Jedynki”. – Zdarzyło mi się bowiem spotkać tak wielkie osobowości, jak Seweryn Krajewski czy Robert Chojnacki i z nimi współpracować. Z kolei kompozycje do mojej przedostatniej płyty stworzyła Ania Dąbrowska. To są prezenty od losu – dodaje wokalista.

Prezentem dla fanów artysty będzie koncert on-line, do którego dołączyć mogą absolutnie wszyscy – na facebooku Jedynki oraz stronach jedynka.polskieradio.pl i latozradiem.pl. Zamiast oklasków można wysyłać pozdrowienia i dzielić się wrażeniami w komentarzach.

Transmisja – streaming wideo: wtorek o godz. 20.00 na stronach latozradiem.pl i jedynka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Lata z Radiem Retransmisja audio: piątek po godz. 20.00 na antenie Jedynki w audycji „Tu jest muzyka”

Do tej pory w ramach letnich koncertów „Lata z Radiem” wystąpili: Piotr Cugowski, Baranovski, sanah, IRA, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Ania Wyszkoni. Koncertów wciąż można wysłuchać na stronie Lata z Radiem. A już w przyszłym tygodniu, 11 sierpnia, zagra Kasia Kowalska.

« wstecz