X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CZWÓRKA NA OSCYP SNOWBOARD CONTEST

Wtorek, 28 stycznia 2020

Radiowa Czwórka po raz kolejny będzie wspierać zawodników startujących podczas dwunastej odsłony OSCYP Snowboard Contest. W sobotę 1 lutego, czołowi polscy „riderzy” spotkają się na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. 

OSCYP Snowboard Contest to najdłużej organizowane zawody snowboardowe w kraju. Inicjatywa tworzona jest przez zawodników dla zawodników, co oznacza, że w procesie organizacji wydarzenia, aktywnie uczestniczą sami riderzy, którzy doskonale znają realia i potrzeby środowiska sportowego. Sporo emocji wśród fanów snowboardingu wywołują projekty tras tworzone na każdą odsłonę popularnego „OSCYPa”. Tym razem zawodnicy i kibice zobaczą m.in. nowe interpretacje przeszkód w sekcji jibbowej.

Ekipa radiowej Czwórki zaprasza do wspólnej zabawy w strefie animacji przy dolnej stacji kolejki na Kotelnicy Białczańskiej w sobotę od samego rana. Na miejscu znajdzie się m.in. insta-kącik, w którym wszyscy chętni będą mogli zrobić pamiątkową fotkę czwórkowym Instaxem. W konkursach przygotowanych przez dziennikarzy Czwórki do zdobycia będą też radiowe gadżety.

Kuba Marcinowicz i Mateusz Fusiarz wraz z zaproszonymi gośćmi w specjalnej audycji „PlenAir” (13.05-14.00) porozmawiają o przygotowaniu tras narciarskich. Słuchacze dowiedzą się m.in. na czym polega sztuczne naśnieżanie i jakie warunki pogodowe muszą być spełnione, aby można było wytworzyć sztuczny śnieg. Dziennikarze wyjaśnią też, jakie nowe technologie wykorzystywane są do monitorowania sytuacji na stokach narciarskich i czy przydają się na przykład… drony. Plenerowe studio radiowej Czwórki odwiedzą: przedstawiciel TOPR, który przybliży zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy na stoku oraz Paweł Nowobilski, który opowie o Cross Monster, czyli ekstremalnych atrakcjach Kotelnicy po wiosennych roztopach.

Ponadto w trakcie zawodów na torze przeszkód zaprezentują się zarówno zawodniczki jak i zawodnicy. To kolejna pozytywna zmiana w organizacji zawodów. Podczas najbliższej odsłony OSCYP Snowboard Contest kibice zobaczą czołowe riderki z polskiej sceny snowboardowej: Agnieszkę i Kasię Rusin, Martynę Maciejewską i Olę Koskiniotis.

Relacje z przebiegu imprezy oraz rozmowy z zawodnikami OSCYP Snowboard Contest pojawią się w dniu wydarzenia w „Sobotologii” (godz. 9.05-11.00), „Pasjonautach” (godz. 11.05-12.00) oraz w „Wiadomościach” radiowej Czwórki, a podsumowanie zawodów również w niedzielę 2 lutego w audycji „Co Was kręci” (11.05-12.00).

« wstecz