X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

SERWIS SPECJALNY Z OKAZJI 75. ROCZNICY WYZWOLENIA KL AUSCHWITZ BIRKENAU

Piątek, 24 stycznia 2020

Z okazji 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w Auschwitz Birkenau, portal PolskieRadio24.pl uruchomił specjalny serwis edukacyjny, zawierający m.in. przejmujące relacje filmowe i fotograficzne. Serwis będzie dostępny w czterech językach.

Premiera serwisu edukacyjnego www.klauschwitz.info  zaplanowano na  27 stycznia, dokładnie 75 lat po otworzeniu bramy KL Auschwitz. Serwis dostępny będzie w czterech wersjach językowychpolskiejangielskiejniemieckiejhiszpańskiej.

Poprzez dokumenty filmowe i nagrania oddajemy głos byłym więźniom, których wstrząsające relacje przedstawiają codzienność piekła na ziemi. Prezentujemy najważniejsze fakty i wydarzenia z historii działania największej niemieckiej nazistowskiej fabryki śmierci. Wyjaśniamy mechanizm zbrodni i przypominamy postacie ludzi odpowiedzialnych za niespotykane dotąd w skali świata ludobójstwo.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi serwisu: https://youtu.be/zIytFd0DXQE

« wstecz