X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„W SAMO POŁUDNIE” ORAZ „EKSPRES JEDYNKI” NA ANTENIE JEDYNKI I W INTERNECIE

Poniedziałek, 20 stycznia 2020

echnologie zastosowane w nowym multimedialnym studiu umożliwiają kontynuację audycji online poprzez streaming wideo. Radiowa Jedynka korzysta z najnowszych technologii, które pozwalają bezpośrednio przesyłać do Internetu wszystko, co dzieje się w studiu. Scenografię nowego studia stanowią m.in. 65-calowe monitory służące do wyświetlania treści związanych z realizowaną audycją, co pozwala na realizację treści multimedialnych z rozdzielczością 4K. Całość powstała w oparciu o elementy tradycyjnego studia radiowego. Zastosowanie tych narzędzi pozwala słuchaczom śledzić kolejne spotkania z gośćmi radiowej Jedynki już nie tylko na antenie. Od 20 stycznia wydłużone rozmowy w magazynie „W samo południe” (godz. 12.17) oraz komentarze ekspertów w „Ekspresie Jedynki” (godz. 15.30) również nadawane będą z multimedialnego studia i udostępniane w mediach społecznościowych Programu 1 Polskiego Radia.

To kolejny etap długofalowego procesu konsekwentnego rozwoju oferty programowej radiowej Jedynki z wykorzystaniem szeregu zmian technologicznych i koncepcyjnych, wprowadzany przez Dyrekcję Programu 1 Polskiego RadiaW marcu ub. r. na antenie radiowej Jedynki zadebiutowały poranne komentarze ekspertów, popołudniowe „Komentarze dnia” publicystów oraz debaty polityczne po godz. 18.00. Codziennie o północy Jedynka gra również pełną wersję hymnu.

Ponadto każdego ranka słuchaczy „Czterech  pór roku”  (godz. 9.00-12.00) witają duety prowadzących: Sława Bieńczycka, Agnieszka Kunikowska, Karolina Rożej, Marzena Kawa, Roman Czejarek, Daniel Wydrych, Grzegorz Frątczak i Piotr Kędziorek. Radiowa Jedynka stawia na równoczesny rozwój dźwięku i obrazu, dlatego adaptacji akustycznej i scenografii wizyjnej poddane zostało również studio emisyjne Programu 1 Polskiego Radia. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii akustycznych zapewnia niezmiennie wysoką jakość dźwięku audycji nadawanych na żywo oraz zupełnie nową warstwa wizualną i wartość wizyjną prezentowanego obrazu.

« wstecz