X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

IX ŚWIATOWY DZIEŃ ŚNIEGU Z RADIOWĄ JEDYNKĄ I POLSKIM RADIEM DZIECIOM

Piątek, 17 stycznia 2020

W niedzielę 19 stycznia podczas „Światowego Dnia Śniegu – FIS World Snow Day” w Zakopanem, dziennikarze radiowej Jedynki i Polskiego Radia Dzieciom poprowadzą audycje na żywo i spotkają się ze słuchaczami w studiach plenerowych przy Górnej Równi Krupowej. 

Wydarzeniu towarzyszyć będą akcja „Bezpieczeństwo dzieci na stoku zimą”, rodzinne animacje oraz radiowe warsztaty. Na wszystkie wydarzenia z Polskim Radiem wstęp wolny!

W trakcie Światowego Dnia Śniegu na całym świecie odbywają się imprezy, których główną atrakcją są zawody sportowe połączone z rodzinnymi aktywnościami. To wyjątkowe, coroczne spotkanie, jest okazją nie tylko do beztroskiej zabawy, ale i edukacji związanej ze śniegiem, sportem i bezpieczeństwem zimą. Globalna akcja jest częścią kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej  „Zabierz dzieci na śnieg”która swoim zasięgiem obejmuje blisko 60 wydarzeń w 27 krajach.

Patryk Michalski w audycji „Czas pogody” (godz. 10.00-12.00) oraz tuż po godz. 13.00 w specjalnych wejściach reporterskich z zakopiańskiego studia dla radiowej Jedynki,  relacjonować będzie m.in. przebieg „Światowego Dnia Śniegu”. O godz. 14.00 w Polskim Radiu Dzieciom rozpocznie się „Dziecięcy koncert życzeń”, a tuż po nim „Zapraszamy do stołu” (godz. 15.00-16.00) -  obydwie audycje poprowadzi Marta Powałowska. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w roli reportera radiowego podczas cieszących się dużym zainteresowaniem dzieci, warsztatów reporterskich Julii Rozbieckiej. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom włączą się do akcji „Bezpieczeństwo dzieci na stoku zimą”, wręczając najmłodszym odblaskowe kamizelki. Dzieci, które nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu w Zakopanem, Polskie Radio Dzieciom zaprasza na swoją stronę polskieradiodzieciom.pl, gdzie śnieg prószy cały czas.

Przy studiach plenerowych na Górnej Równi Krupowej na chętnych do wspólnej zabawy czekać będą nagrody w postaci atrakcyjnych, radiowych gadżetów!

Podczas „Światowego Dnia Śniegu” zainaugurowany zostanie program „SportLOVE Rodziny” w Zakopanem, którego głównym celem będzie zachęcanie rodzin do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu. 

Program 1 Polskiego Radia przez cały sezon zimowy będzie obecny na największych imprezach w Zakopanem. Dziennikarze Jedynki pojawią również się m.in. w czasie VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów, które przeprowadzone zostaną na trzech stacjach narciarskich: Harendzie, Kasprowym Wierchu i Polanie Szymoszkowej. Z radiową Jedynką będzie można też śledzić zmagania zawodników w czasie VI 12h Slalom Maraton – cyklicznych zawodów narciarskich po rekord Polski i 12-godzinnego drużynowego slalomu non-stop na rzecz charytatywnego wsparcia dla sportowców z niepełnosprawnościami. 

« wstecz