X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

XVIII ODSŁONA „CHOINEK JEDYNKI” – CHARYTATYWNEJ AKCJI PROGRAMU 1 POLSKIEGO RADIA

Środa, 27 listopada 2019

„Choinki Jedynki” to akcja, w którą już od kilku lat włączają się artyści, sportowcy i przedstawiciele świata nauki. W niedzielę 1 grudnia br. o godz. 11.00  w głównym gmachu Polskiego Radia w Warszawie odbędzie się tradycyjne już spotkanie, podczas którego Przyjaciele radiowej Jedynki namalują świąteczne prace. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła  Pierwsza Dama  Agata Kornhauser-Duda.

 

 

W ramach tegorocznej, osiemnastej już odsłony „Choinek Jedynki” wsparcie otrzymają podopieczni Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota nadziei”. Fundusze zbierane będą poprzez licytację prac namalowanych przez dzieci w konkursie plastycznym Programu 1 Polskiego Radia oraz licytacjęświątecznych prac i przedmiotów przekazanych przez Przyjaciół Jedynki.

Tematem prac tradycyjnie już są „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Prace młodych artystów przeznaczone na licytację ocenią jurorzy, malarze: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak.

Udział w choinkowym spotkaniu 1 grudnia br. w ramach XVIII akcji charytatywnej „Choinki Jedynki” potwierdziło ponad 30 wyjątkowych gości:  Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski, Marzena Kawa, Wanda Kwietniewska, Nela mała reporterka, Roksana Węgiel, Maria Szabłowska z wnuczką Franią, Jarosław Jakimowicz, prof. Henryk Skarżyński, Stanisław Soyka, Maciej Szymanowicz,  Ewa Kania z wnuczkami Zuzią i Paulinką, Joanna Racewicz, Szymon Wydra, Artur Siódmiak, Roman Paszke, Beata Fido i Jan Maria Tomaszewski, Majka Jeżowska, Małgorzata Potocka z wnukiem Tadeuszem, Lech Makowiecki, Wojciech Miłoszewski, Sebastian Kawa, Adam Hrycaniuk, trio muzyczne Tre Voci, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Sandra Kubicka, Marysia Dydycz i  Joanna Pach z córkami Antoniną i Noemi oraz Agata Steczkowska z chórem, który uświetni uroczystość świątecznymi pastorałkami.

Licytacja świątecznych prac i podarunków potrwa od 2 do 7 grudnia br. Od poniedziałku do piątku w audycji „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00-12.00) licytowane będą prace dorosłych Przyjaciół Jedynki. W sobotę 7 grudnia w godz. 8.00-19.30 – w Wielkim Finale – przeprowadzona zostanie licytacja 20 prac dzieci, które wygrały w konkursie i 12 prac podopiecznych obu Fundacji, na rzecz których zbieramy fundusze: „Mimo Wszystko” oraz „Wspólnota nadziei”. Ponadto w poniedziałek 9 grudnia w audycjach: „Sygnały dnia” (godz. 6.00-9.00), „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00-12.00), „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00-15.00) i „Ekspres Jedynki” (godz. 15.00-17.30) odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych przez Przyjaciół radiowej Jedynki.

 

Pełna lista przedmiotów dostępna będzie pod adresem:  choinkijedynki.polskieradio.pl .

« wstecz