X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

NACZELNA REDAKCJA KATOLICKA POLSKIEGO RADIA UHONOROWANA NAGRODĄ TOTUS TUUS

Poniedziałek, 14 października 2019

Nagrody Totus Tuus przyznawane są od 2000 roku w przeddzień obchodów Dnia Papieskiego osobom lub instytucjom, których działalność przyczynia się do promowania godności człowieka w duchu nauczania Jana Pawła II. Nagrody przyznaje Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia.

– To dla mnie wielka przyjemność i niewątpliwy zaszczyt jako prezesa Polskiego Radia, że właśnie Naczelna Redakcja Katolicka została uhonorowana nagrodą w kategorii medialnej – mówił Andrzej RogoyskiPrezes Zarządu Polskiego Radia. – Audycje przygotowywane przez ten zespół cechują refleksja, dobre i piękne słowo - u słuchaczy budzą nadzieję i dodają otuchy

Naczelna Redakcja Katolicka Polskiego Radia  powstała w 1989 roku. Specyfiką przygotowywanych programów jest mówienie o Kościele i chrześcijaństwie „od wewnątrz”, jakby ze środka, w tonie współbrzmiącym z tym, w co wierzy Kościół, z tym jak patrzy na rzeczywistość życia społecznego, na kulturę, postęp cywilizacyjny i technologiczny. Redakcją kieruje ks. Andrzej Majewski.

Uroczysta gala odbyła się w sobotę 12 października na Zamku Królewskim w Warszawie. Nagrody wręczono także w kategorii „Promocja godności człowieka” – laureatem zostało Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” w Lublinie, w kategorii „Osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej” nagrodzono Piotra Pałkę, dyrygenta i śpiewaka; w kategorii „Propagowanie nauczania Świętego Jana Pawła II” – Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”. Nagrodę specjalną Totus Tuus za rok 2019 otrzymał ks. prof. Michał Heller.


Statuetka Nagrody Totus Tuus fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio

 

Zdjęcia w większej rozdzielczości do pobrania tutaj.

« wstecz