X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

NOWE MULTIMEDIALNE STUDIO RADIOWEJ JEDYNKI

Poniedziałek, 14 października 2019

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii akustycznych, niezmiennie wysoka jakość dźwięku audycji nadawanych na żywo oraz zupełnie nowa warstwa wizualna i wartość wizyjna prezentowanego obrazu.

 

Radiowa Jedynka stawia na równoczesny rozwój dźwięku i obrazu, o czym świadczy szereg technologicznych rozwiązań zastosowanych w nowym, multimedialnym studiu.


Nowe multimedialne studio radiowej Jedynki,  fot. Piotr Piorun/Polskie Radio

– Studio emisyjne jest sercem każdej stacji radiowej. To stąd mówimy do naszych słuchaczy, przekazujemy im najistotniejsze informacje i umilamy im czas muzyką. Wiemy jak ważny jest „dobry odbiór”, ale chcemy także, by słuchacze nie tylko słyszeli, ale też widzieli to, co się dzieje w studiu i mogli uczestniczyć „na żywo” w dyskusjach i rozmowach. Radiowa Jedynka korzysta bowiem z najnowszych technologii, które pozwalają bezpośrednio przesyłać do Internetu wszystko, co dzieje się w studiu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, Facebooka, Instagrama czy Twittera radiowej Jedynki i przekonania się na własne oczy, jak uatrakcyjniliśmy i rozjaśniliśmy wnętrze studia – mówi Agnieszka Kamińska Dyrektor – Redaktor Naczelna radiowej Jedynki.

Studio emisyjne radiowej Jedynki zostało poddane przebudowie w zakresie adaptacji akustycznej i scenografii wizyjnej. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia. Rezultatem przebudowy studia radiowej Jedynki jest niezmiennie wysoka jakość dźwięku programu nadawanego na żywo, przy zupełnie nowym wydaniu warstwy wizyjnej, prezentowanej na stronach internetowych Polskiego Radia, w streamingu oraz we fragmentach audycji Jedynki cytowanych przez stacje telewizyjne. Projekt akustyki i scenografii studia wykonał Radosław SmolińskiBiura Technologii Polskiego Radia, które odpowiedzialne było również za jego przebudowę.

– Pamiętamy przy tym, że w codziennej pracy radiowca liczy się najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie do emisji. Dlatego wspieramy zespół Jedynki najlepszymi rozwiązaniami na rynku. Nasze nowe multimedialne studio podkreśla charakter Programu 1 – jest supernowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przyjazne dla gości oraz radiowców, którzy na co dzień w nim przebywają – dodaje Agnieszka Kamińska.

Multimedialne studio to kolejny, po wprowadzeniu dynamicznej i odświeżonej oprawy dźwiękowej i „jingli” audycji, etap rozwoju Programu 1 Polskiego Radia.

Więcej informacji: jedynka.polskieradio.pl .

« wstecz