X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„POLSKA DECYDUJE” – WIECZÓR WYBORCZY POLSKIEGO RADIA

Wtorek, 8 października 2019

W niedzielę 13 października w nowoczesnym multimedialnym studiu Polskiego Radia spotkają się politycy, publicyści i eksperci, którzy na bieżąco komentować będą wyniki wyborów

Wieczór poprowadzą Anna Popek i Antoni Trzmiel. Transmisja ze studia telewizyjnego Polskiego Radia od godz. 20.30 na portalu polskieradio24.pl i na antenie Polskiego Radia 24, a od godz. 21.00 także w radiowej Jedynce i w Trójce.

Łączenie na żywo ze sztabami wyborczymi, transmisje przemó wień liderów ugrupowań politycznych, komentarze na gorąco ze studia w Warszawie – oto, co czeka na widzów i słuchaczy studia wyborczego Polskiego Radia w niedzielny wieczó r 13 października.  – Wybory parlamentarne to jedno z najważniejszych i nie tylko politycznie wydarzeń roku –  komentuje Andrzej Rogoyski, prezes Zarządu Polskiego Radia. – Zadbaliśmy więc o to, by dla naszych słuchaczy i widzów przygotować wielogodzinny program w jak najbardziej atrakcyjnej i dynamicznej formule  – dodaje.

Rozmowy z gośćmi w studiu poprowadzą Katarzyna G ó jska  i  Krzysztof Świątek.  Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii scenograficznych widzowie na bieżą co b ędą  mogli  śledzić dynamicznie zmieniającą się sytuację w miarę napływania kolejnych wynikó w głosowania z Polski i ośrodkó w poza granicami. Gospodarzami wieczoru wyborczego Polskiego Radia będą Anna Popek  i  Antoni Trzmiel .

Polskie Radio postawiło na nowoczesną i multimedialną formę: w produkcję programu zaangażowanych będzie kilkanaście kamer, najnowocześniejsze technologie wizyjne w tym m.in.  spidercam  -  umożliwiająca płynne poruszanie się kamery w osi pionowej i poziomej po całym studiu. Transmisję będzie można oglądać od godz. 20.30 na portalu polskieradio24.pl oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Transmisja na antenie Polskiego Radia 24 od godz. 20.30, zaś w Jedynce i Tró jce – od godz. 21.00.

« wstecz