X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„AKCJA, GIEŁDA!”, CZYLI NOWY CYKL PATRYCJUSZA WYŻGI W RADIOWEJ TRÓJCE

Czwartek, 3 października 2019

4 października w Programie 3 Polskiego Radia wystartuje nowy cykl Patrycjusza Wyżgi pt. „Akcja, giełda!”. Ceniony dziennikarz ekonomiczny i gospodarz popołudniowych wydań „Zapraszamy do Trójki” będzie omawiał co tydzień zagadnienia związane z inwestowaniem na giełdzie oraz przedstawiał sytuację na warszawskim parkiecie. Emisja w każdy piątek przed godz. 10.00 – w trakcie magazynu ekonomicznego „Winien i ma”.

trójka_mikrofon W pierwszym odcinku Grzegorz Zalewski z Domu Maklerskiego BOŚ wyjaśni, czym jest giełda, dlaczego parkiet w Warszawie jest pusty i dlaczego akcje kosztują akurat tyle. Z kolei analityk rynków finansowych Piotr Kuczyński opowie, co ważnego działo się na Giełdzie Papierów Wartościowych i co wydarzy się w kolejnym tygodniu.

– „Akcja, giełda!” to audycja poświęcona inwestowaniu na giełdzie. Chcemy zainteresować słuchaczy lokowaniem pieniędzy i obrotem akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych i zamierzamy od absolutnych podstaw opowiedzieć, jak to się robi  – mówi pomysłodawca i gospodarz cyklu Patrycjusz Wyżga. Jak  dodaje oprócz części edukacyjnej w każdej audycji będą pojawiały się bieżące informacje o sytuacji na parkiecie przy Książęcej w Warszawie.

Pierwsze wydanie „Akcja, giełda” już w piątek 4 października – tuż przed godz. 10.00.

« wstecz