X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MUZYCZNE PREMIERY PODCZAS WIELKIEGO FINAŁU FESTIWALU LATA Z RADIEM 2019 W KRAKOWIE

Piątek, 23 sierpnia 2019
– Wielki finał „Lato z Radiem Festiwal” 2019 to nie tylko kilkudziesięciu najlepszych polskich wykonawców, audycje Polskiego Radia na żywo i atrakcje w trzech specjalnych strefach dla widzów, ale również zaskakujące muzyczne premiery i niespodzianki. To będą fantastyczne dwa dni z muzyką na najwyższym poziomie i w najlepszym rodzimym wykonaniu  – zapowiada  Piotr Metz, dyrektor artystyczny wydarzenia, które odbędzie się w dniach 30-31  sierpnia w Krakowie. Wstęp na koncerty w Parku Jordana jest wolny.
LzR_Kraków_1080x1080__13 W trakcie dwóch wieczorów kończących tegoroczną edycję Festiwalu Lata z Radiem (poprzednio koncerty odbyły się w Zakopanem, Pucku i Stalowej Woli i zostały gorąco przyjęte przez tamtejszą publiczność) na scenie w Parku Jordana zaprezentuje się czołówka artystów polskiej sceny muzycznej. O randze wydarzenia świadczy fakt, że to właśnie w Krakowie widzowie i słuchacze będą świadkami przynajmniej trzech muzycznych premier.
Podczas  koncertu otwarcia – w piątek 30 sierpnia – Barbara Wrońska  wykona (z towarzyszeniem siostrzanego projektu Przybysz – Przybysz) po raz pierwszy  własną interpretację pieśni Stanisława Moniuszki „Złota rybka” . Radiowa premiera tego utworu zaplanowana została dopiero na 6 września.
Muzyczną niespodziankę dla krakowskiej publiczności szykuje również  Natalia Przybysz , która w piątkowy wieczór zaprezentuje premierowo utwór  „Ciepły wiatr” . Nagranie to zapowiadać będzie najnowszą solową płytę artystki „Jak malować wiatr”, która ukaże się w październiku br.
Z kolei  w sobotę 31 sierpni a przynajmniej kilka nowych kompozycji zaprezentuje przedpremierowo  Skubas.  – Będzie to dla mnie bardzo ważny dzień, bo planuję zagrać nowe piosenki, które jeszcze nigdy i nigdzie nie wybrzmiały. Te premierowe kompozycje znajdą się na następnym moim albumie i część z tego materiału zagramy na żywo przed krakowską publicznością  – zapowiada artysta.
 
 
 
 
Krakow Lato z radiem Festiwal 2019 plakat oficjalny.jpg W Krakowie wystąpią również:  Smolik/Kev Fox The   Dumplings, Kr ó l, Mazolewski/Porter, Nosowska, Fisz Emade Tworzywo,  Voo Voo , Anita Lipnicka, Mela Koteluk, Julia  Pietruch a Dari a Zawiałow, Orkiestra Polskiego Radia   w Warszawie  oraz  Sławek Uniatowski  & Chopin University Big Band .
Tradycyjnie festiwalowym koncertom towarzyszyć będą spotkania z gwiazdami w  Strefie Muzycznej  (okolice Muzeum Narodowego). W  Strefie Familijnej  w Parku Jordana dziennikarze  Polskiego Radia Dzieciom  przygotowali dla najmłodszych warsztaty, konkursy i zabawy, a w   Strefie Relaksu  na Błoniach do aktywnego wypoczynku zaprosi Ola Żelazo prowadzą ca  „Gimnastykę  porann ą”  w  radiowej Jedynce.
 
Wi ęcej informacji na stronie internetowej:  latozradiem.pl
« wstecz