X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

FORMACJA YELRAM ZWYCIĘZCĄ CZWÓRKA REGGAE CONTEST

Poniedziałek, 15 lipca 2019

Czwórka Reggae Contest to konkurs dla twórców związanych z jamajsko-pochodnymi dźwiękami. W tym roku zwyciężyła grupa Yelram, a wiadomość tę ogłoszono  14 lipca br. na Red Stage Ostróda Reggae Festival.

Finał konkursu poprzedzony został głosowaniem słuchaczy. Wydarzenie kolejny raz odbyło się pod szyldem radiowej Czwórki, wieloletniego partnera festiwalu Ostróda Reggae Festival.


Grupa Yelram – zwycięzcy Czwórka Reggae Contest

Laureaci Czwórka Reggae Contest wystąpią w studiu radiowej Czwórki. Ponadto koncert formacji Yelram zostanie profesjonalnie zarejestrowany i wyemitowany przez Czwórkę. Nagrodą w konkursie jest także nagranie i promocja singlarealizacja teledysku oraz występ podczas trzech festiwali w 2020 roku: Ostróda Reggae FestivalWinter Reggae oraz Najcieplejsze Miejsce na Ziemi– Jeszcze do końca nie możemy uwierzyć w to, co się tak naprawdę stało, bo poziom wszystkich zespołów, które miały możliwość tutaj wystąpić był bardzo wyrównany. Musieliśmy poczekać 13 lat, by cokolwiek osiągnąć. Jakiś czas temu zrobiliśmy sobie przerwę i do końca nie byliśmy pewni, czy wrócimy na scenę. Zwycięstwo w konkursie pokazuje, że podjęliśmy bardzo słuszną decyzję  mówią członkowie zespołu Yelram.

Początki działalności grupy sięgają grudnia 2006 roku i garażu jednego z czwórki kolegów ze szkolnego boiska. Formacja, której twórczość scharakteryzować można jako stricte rockową, działa i koncertuje głównie na terenie Środy, choć zespół występował również na kilku znaczących festiwalach w całym kraju. Rotacje w składzie, nowe inspiracje i ukierunkowanie brzmienia w muzykę reggae, w rezultacie pozwoliły stworzyć grupę Yelram. W 2013 r. ukazał się debiutancki krążek zespołu pt.„Reggae Power”. Na płycie znalazło się dziewięć kompozycji wzbogaconych o dwa bonusy.

Festiwal promuje młodych artystów już od pierwszej odsłony w 2001 roku. W 2013 r. w wyniku podjęcia współpracy z Czwórką, inicjatywa po raz pierwszy odbyła się pod patronatem publicznego nadawcy. W ostródzkim konkursie dla polskich wykonawców reggae, swoje pierwsze kroki stawiali m.in. Tabu czy Junior Stress. Przez dwa lata w Ostródzie pod szyldem World Reggae Contest odbywał się konkurs o charakterze międzynarodowym, którego zwycięzcy nagrywali utwory pod okiem doświadczonych producentów na Jamajce.

Obok zwycięskiej formacji jurorzy Czwórka Reggae Contest wyróżnili również sekcję dętą grupy JMS Band oraz docenili wokale zespołu Positive Reggae Rockers.

Więcej informacji: czworka.online oraz ostrodareggae.com.

« wstecz