X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wakacyjne audycje z nadbałtyckich plaż

Środa, 10 lipca 2019

Już w najbliższy weekend wakacyjnych audycji radiowej Jedynki będzie można posłuchać na żywo z nadbałtyckich plaż. Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia wybiorą się do Stegny i do Jantaru.

W programie m.in. relacja z odsłonięcia kolejnej ławeczki na Bulwarze Radiowej Jedynki – uczynią to bohaterowie powieści radiowej Jedynki -  „W Jezioranach”.

Tematem przewodnim piątkowej audycji „Lato z Radiem” (godz. 9.00-12.00) będzie zawód ratownika wodnego. Anna Hardej odwiedzi ratowników w Stegnie i sprawdzi, jakie obowiązki spoczywają na ludziach odpowiedzialnych za nasze życie.

Tego dnia Karolina Rożej zaprosi na „Ekspres Jedynki” (godz. 15.00-18.00) ze studia plenerowego, które stanie na Bulwarze Radiowej Jedynki. Również w piątek oraz w sobotę Patryk Michalski, reporter Programu 1 Polskiego Radia, będzie relacjonował przebieg XXI Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze.

Z kolei w niedzielę 14 lipca po godz. 10.00 bohaterowie powieści radiowej „W Jezioranach” odsłonią swoją ławeczkę na Bulwarze Radiowej Jedynki.  To jednak nie koniec atrakcji dla fanów przygód rodziny Jabłońskich. Aktorów popularnego słuchowiska będzie można także spotkać o godz. 15.00 w Ośrodku Wypoczynkowym „Bałtyk” w Stegnie.

W sobotę 13 lipca radiowa Jedynka odwiedzi także Grunwald  - nie zabraknie potyczek łuczników, walki mieczem, nauki chorału gregoriańskiego oraz turnieju bardów. Grunwald w imieniu Programu 1 Polskiego Radia zdobywać będzie Marta Januszewska. Początek audycji „Lato z Radiem” o godz. 9.00.

Ponadto reporterzy radiowej Jedynki przez cały weekend relacjonować będą wydarzenia z udziałem Programu 1 Polskiego Radia w wybranych audycjach („Sygnały Dnia”, „W samo południe”, „Polska i Świat”) oraz w „Aktualnościach”.

Więcej informacji: polskieradio.pl/jedynka oraz latozradiem.pl.

« wstecz