X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CZWÓRKA NADAJE SIĘ NA LATO!

Poniedziałek, 8 lipca 2019

Jeszcze więcej muzyki, sportu i zabawy na antenie oraz w studiach plenerowych, z których prowadzone będą audycje na żywo z udziałem słuchaczy. Latem Czwórka zaprasza także do swojego wakacyjnego miejsca pełnego atrakcji!

Poranne audycje: „Pierwsze słyszę” (poniedziałek-czwartek) i „Najlepszy Dzień Tygodnia” (piątek) emitowane będą od godz. 7.00, natomiast „Sobotologia” w soboty oraz „Tędy po trendy” w niedzielę rozpoczną się tuż po godz. 9.00. Fani audycji „Hejterska 4” Kamila Jasieńskiego również będą mogli dłużej pospać, ponieważ swoją ulubioną audycję usłyszą w piątki o godz. 11.00. Również w piątki dziennikarze radiowej Czwórki zaproszą do wspólnych przygotowań przed weekendowymi aktywnościami. Karina Terzoni i Piotr Galus w audycjach: „Rozbiegani” (9.00-10.00) oraz „Czwarty bieg” (16.00-17.00) podpowiedzą, gdzie szukać ciekawych imprez sportowych i jak zaplanować weekend.

Fanów muzyki klubowej z pewnością ucieszy wiadomość o nowej muzycznej audycji. „Noc rezydentów” to spotkania z Kacprem Ponichterą i Terstinem Lichwałą, których łączy nie tylko muzyczne środowisko, ale również subkultura. W audycji pojawiać się będą zarówno brzmienia lekkie, łatwo przyswajalne, jak i nieoczywiste, eksperymentalne. Nie zabraknie szczerych rozmów, muzycznych nowinek i spotkań z najciekawszymi przedstawicielami sceny klubowej w kraju - audycja w środy od 22.00.

Dziennikarzy Czwórki będzie można również spotkać podczas kilku letnich festiwali, m.in. na „Lato z Radiem Festiwal” w Pucku, w Stalowej Woli i w trakcie wielkiego finału w Krakowie. Radiowa Czwórka pojawi się także na Ostróda Reggae Festival (11-14 lipca), Sound of Gravity w Ustce (26-27 lipca), Alter Sport Festiwal w Rybniku (24 sierpnia) oraz na białostockim Up To Date Festival (5-8 września). Ponadto dziennikarze zapraszają do odwiedzania Lunaparku nad Wisłą – czwórkowego miejsca na kulturalnej mapie Warszawy, pełnego muzyki, dobrej zabawy, sportowych aktywności i relaksu na świeżym powietrzu.

Więcej informacji: czworka.online.

« wstecz