X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

LETNIA RAMÓWKA RADIOWEJ TRÓJKI

Środa, 3 lipca 2019

Latem Program 3 Polskiego Radia zmienia ramówkę na nieco lżejszą, pełną humoru i podróżniczych ciekawostek. Od 1 lipca na antenie Trójki nowe audycje i cykle, w tym m.in. „Cudze chwalicie…”, „Zupełnie inne popołudnie”, „Nie do powiedzenia”, „Adamski seryjny” czy „Z Żądą smakuje lepiej”. Tradycyjnie dziennikarze Trójki odwiedzą najważniejsze letnie festiwale muzyczne, w tym m.in. Off Festival w Katowicach i będą na wszystkich koncertach trasy Męskie Granie 2019.

–  Nowa ramówka do wysokiej jakości audycji, z którą kojarzy się Program 3, ma dodać nieco lekkości. Ma łączyć misyjny charakter z „wakacyjną” rozrywką i tematyką. Dlatego na antenie pojawią się nowe cykle podróżnicze, rozrywkowe, kulturalne i muzyczne – mówi Wiktor Świetlik, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia, który dodaje, że Trójka będzie w lipcu i sierpniu informować o najważniejszych wydarzeniach społeczno-politycznych – mimo, że ich temperatura nieco spadnie (m.in. wakacje sejmowe).

Tego lata Program 3 chce przede wszystkim zaproponować słuchaczom, by współuczestniczyli w wakacyjnych konkursach, koncertach, festiwalach i audycjach plenerowych, dających możliwość kontaktu z prowadzącymi.

– Ważnym uzupełnieniem pasma popołudniowego będzie wprowadzenie nowej codziennej audycji o charakterze satyryczno-muzycznym pt. „Zupełnie Inne Popołudnie”. Pojawią się w niej formy dźwiękowe oraz nazwiska dziennikarzy i satyryków – do tej pory rzadko występujących w mediach głównego nurtu, prezentujących odmienny od dominującego punkt widzenia, wrażliwość i poglądy – dodaje Wiktor Świetlik„Zupełnie inne popołudnie” nadawane będzie od poniedziałku do czwartku, w godz. 13.30-14.00.

W porannym paśmie „Zapraszamy do Trójki” we wtorki i czwartki, o godz. 8.40 pojawi się nowy cykl „Cudze chwalicie…” Elżbiety Korczyńskiej-Jordan. W audycji zostaną zaprezentowane miejsca w Polsce, które warto odwiedzić. Dźwiękowy obrazek z ciekawego miejsca w Polsce połączony zostanie z internetową akcją dla słuchaczy, którzy będą mogli przesyłać elektroniczne „pocztówki z wakacji” (zdjęcia, filmy, pliki audio w formacie mp3) z wyjątkowych miejsc w Polsce, czy też związanych z wakacyjną przygodą. Najciekawsze prace zostaną prezentowane na internetowej stronie Trójki – w zakładce „Cudze chwalicie... – pocztówka z wakacji”.

W pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, w godz. 00.00-02.00 usłyszeć będzie można audycję publicystyczną z udziałem słuchaczy, czyli „Nie do powiedzenia”. Jej autorka, Agnieszka Furtak-Bilnik, podejmować będzie tematy z zakresu psychologii. 

paśmie „Do południa”, we wtorki o godz. 11.30 zadebiutuje cykl pt. „Adamski seryjny”. Autor – Łukasz Adamski – wprowadzi słuchaczy Trójki w świat modnych i mniej oczywistych filmowych seriali.

W piątek, w miejsce „Godziny prawdy” (godz. 12.00-13.00) pojawi się audycja „Z Żądą smakuje lepiej”. Będzie w niej miejsce na spotkanie z gwiazdą, tematy związane z kuchnią podróżną (np. co zjeść w Grecji, Chorwacji czy na Węgrzech?) oraz karnet festiwalowy na weekend. 

Ponadto miejsce programu „Za a nawet przeciw” zajmie w poniedziałki audycja pt. „Trójka Żąda Debiutów” (godz. 12.00-13.00), natomiast od wtorku do czwartku o tej porze będzie emitowana „Muzyczna Poczta UKF”. Z kolei w czwartek, w miejsce „Dzieci wiedzą lepiej” (godz. 9.50) pojawią się „Trzy kropki” Katarzyny Stoparczyk, która będzie rozmawiać z dziećmi o książkach, które chcą polecić swoim rówieśnikom. Sobotnie „Zapraszamy na weekend” zostanie przedłużone o godzinę (potrwa od 6.00 do 9.00) i pojawią się w nim nowe cykle: „Program obyczajowy” i  „Osobowości roślinne”.

W ramówce zostaje natomiast lubiana przez słuchaczy autorska audycja muzyczna Wojtka Mazolewskiego „Jazz fajny jest” (piątek, godz. 22.00-23.00).

Więcej na stronie: trojka.polskieradio.pl.

« wstecz