X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONCERT JMS BAND I JACOBA FLÂNEURA W RADIOWEJ CZWÓRCE

Środa, 10 kwietnia 2019

W piątek 12 kwietnia o godz. 18.00 w radiowej Czwórce wystąpią JMS Band oraz Jacob Flâneur. Koncert będzie transmitowany na antenie stacji w audycji Damiana Sikorskiego „Będzie głośno!”. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki. Artyści zagrają tego wieczoru m.in. utwory, które znalazły się na płycie „Będzie głośno!”.

 

Koncerty w ramach audycji „Będzie głośno!” to spotkania ze znakomitymi artystami, których trudno szukać w stacjach komercyjnych. Bardzo często na scenie Czwórki pojawiają się wykonawcy, dla których jest to pierwsza medialna możliwość zaprezentowania swojej twórczości. Tym razem w audycji Damiana Sikorskiego pojawi się aż dwóch artystów, którzy brali udział w konkursie „Wydaj płytę z Będzie głośno!”, a ich utwory znalazły się na wydanej 15 lutego składance radiowej Czwórki.  Jako pierwszy wystąpi zespół JMS Band, który udowadnia że Radom jest najbardziej słonecznym miastem w Polsce. Grupę, powstałą w 2014 roku, tworzy dziewięć osób grających muzykę reggae z elementami energetycznego rocka i ska. W grudniu 2016 roku został zarejestrowany debiutancki materiał w postaci trzech utworów: "Babilon runie", "Pułapki Babilonu" oraz "Rozkładasz ręce". Zespół koncertował na znanych i cenionych festiwalach Reggae w Polsce, m.in. Reggae na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim oraz Reggaenwalde Festival w Darłowie. Ich utwór „Milicja” znalazł się na płycie „Będzie głośno!” i między innymi ten utwór będzie można usłyszeć podczas koncertu w Czwórce.

Jako drugi, podczas koncertu, zaprezentuje się Jacob Flâneur - jednoosobowy zespół, tworzony przez Dawida Jakubowskiego od 2012 roku. „Le flâneur” w języku francuskim oznacza osobę, która lubi spacerować po mieście, obserwować ludzi i rozmyślać nad światem. Swoje pierwsze teksty, tworzył właśnie przemierzając Gdynię nocą, ze słuchawkami na uszach, obserwując ludzi i miasto, spisując w notatniku myśli, które później przeradzały się w rymy. W jego tekstach można usłyszeć o przemyśleniach po podróżach przez świat, które stały się jego pasją. Łączył swój rap zarówno z zespołami grającymi rock, metal jak i muzykę elektroniczną czy eksperymentalną. W swojej muzyce stara się szukać nowych rozwiązań, odchodzących od klasycznego hip-hopu, a podczas koncertów stawia na interakcje z publicznością i autentyczność. Na składance Czwórki znalazła się jego piosenka „Cappucino”, którą artysta wykona także na radiowej scenie.

 

Artystów będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu w studiu radiowej Czwórki, który odbędzie się 12 kwietnia br. o godz. 18.00. w ramach audycji „Będzie głośnio!” Damiana Sikorskiego.

Zaproszenia na to wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki oraz śledząc Fan Page stacji. Ilość miejsc ograniczona. Fanów zespołów (i nie tylko), którzy nie będą mogli na żywo uczestniczyć, Czwórka zaprasza do słuchania transmisji koncertu na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Redakcja zaplanowała także streaming video na stronie internetowej oraz na fanpage’u Czwórki https://pl-pl.facebook.com/czworka/

« wstecz