X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka zaprasza do Kawiarenki Słodkiego Radia Retro

Piątek, 8 marca 2019

W niedzielę 10 marca o godzinie 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się drugi koncert „Kawiarenki Słodkiego Radia Retro” nawiązujący do legendarnego cyklu Programu 1 Polskiego Radia.

Podczas kolejnego spotkania nie tylko nie zabraknie wspomnień o Danucie Żelechowskiej oraz o Janie Zagoździe – twórcach „Słodkiego Radia Retro”. Będzie można również usłyszeć głosy legendarnych prowadzących. Pojawią się też anegdoty, ciekawostki i przede wszystkim znakomita polska retro muzyki. Tym razem w „Kawiarence Słodkiego Radia Retro” zagra Maciej Klociński, w stylu retro zaśpiewa Katarzyna Ignatowicz (sopran dramatyczny).

Artystka jest absolwentką Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Wykonuje utwory operowe, operetkowe, musicalowe, filmowe, sakralne, pieśni ludowe i patriotyczne, poezję śpiewaną, piosenkę aktorską, piosenki retro. Tworzy także własne utwory – pieśni w języku hiszpańskim, które były prezentowane m.in. w hiszpańskojęzycznych programach radiowych (argentyńskim i meksykańskim), a ostatnio także w hiszpańskiej telewizji („Got Talent España”). Katarzyna Ignatowicz przyznaje, że uwielbia folklor, dlatego można ją również usłyszeć w tradycyjnym stroju krakowskim przed Bramą Floriańską w Krakowie.

Koncert Programu 1 Polskiego Radia nawiązuje do popularnej audycji emitowanej na antenie radiowej Jedynki przez blisko pół wieku oraz do spotkań w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, których początki sięgają czerwca 1998 roku.

Spotkanie poprowadzą: Maria Szabłowska i Paweł Sztompke z radiowej Jedynki. Nagranego spotkania można będzie posłuchać w różnych audycjach muzycznych na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Więcej informacji: jedynka.polskieradio.pl.

« wstecz