X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka ogłasza konkurs na prowadzącą audycję „Gimnastyka poranna”

Poniedziałek, 25 lutego 2019

Od początku lutego audycję prowadzą: Piotr Galus oraz Łukasz Owczarski. Teraz ma do nich dołączyć kobieta.

By wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie mailem na adres: gimnastyka@polskieradio.pl.

Kandydatki powinny też zamieścić krótki opis siebie, załączyć maksymalnie 60-sekundowy materiał filmowy, na którym osobiście zaprezentują i opowiedzą o zestawie ćwiczeń, które wykonują.

– Chcielibyśmy, aby do drużyny „Gimnastyki porannej” dołączyła mistrzyni fitnessu, pilatesu lub jogi. Dziewczyna, która swoją sportową pasją potrafi zainteresować nawet najbardziej opornych. Szukamy kogoś, kto swoim głosem uruchomi chęć do aktywności fizycznej i zmian w swoim życiu. Jesteśmy otwarci na propozycje – mówi Piotr Galus, trener i dziennikarz, prowadzący audycję.

Jury dokonując oceny zgłoszeń weźmie pod uwagę ich: oryginalność, kreatywność, pomysłowość, sposób prezentowania się przed kamerą, sposób mówienia i poprawność językową. Ze wszystkich nadesłanych kandydatur wyłoniona zostanie jedna prowadząca.

Zgłoszenia przyjmowane są od 25 lutego do 10 marca 2019 r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu dostępnego na stronie: polskieradio.pl/jedynka. Zwyciężczyni konkursu ogłoszona zostanie na antenie Programu 1 Polskiego Radia 18 marca 2019 r.

 

„Poranna gimnastyka” gości na antenie Programu 1 od poniedziałku do piątku o godz. 5.50.

« wstecz