X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio uruchomiło nowy portal informacyjny – polskieradio24.pl

Środa, 5 września 2018
1 września Polskie Radio uruchomiło nowy portal informacyjny – PolskieRadio24.pl, na którym dostępne są wszystkie treści informacyjne oraz publicystyka polityczna i społeczna, tworzona przez anteny Polskiego Radia.

Głównym celem powstania nowego portalu informacyjnego jest zebranie, uporządkowanie i przedstawienie w spójny sposób wszystkich treści newsowych i publicystycznych generowanych przez Polskie Radio. Na stronę trafiają teksty informacyjne oparte o depesze agencyjne, opracowania i analizy przygotowywane przez dziennikarzy portalu, ale także wybrane, najważniejsze audycje publicystyczne z Polskiego Radia 24 oraz Jedynki i Trójki.
Dyrekcja portalu stawia na rozwój treści multimedialnych, a w szczególności produkcji wideo i transmisji na żywo z najważniejszych wydarzeń w kraju. Nad powstawaniem treści do portalu PolskieRadio24.pl pracuje kilkunastoosobowy zespół redaktorów i wydawców, który będzie wspomagany przez multimedialnych reporterów. Dodatkowo nowy portal poszerzy współpracę z reporterami IAR i Polskiego Radia 24, którzy także będą dostarczali treści bezpośrednio na stronę internetową.
Nowa strona portalu PolskieRadio24.pl została zaprojektowana w nowoczesny, intuicyjny i responsywny sposób tak, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy coraz częściej wchodzą na strony z urządzeń mobilnych.
« wstecz