X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka na Mazurach

Czwartek, 26 lipca 2018
4 i 5 sierpnia w Giżycku odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta odsłona pokazów lotniczych „Mazury AirShow 2018”. Powietrzne popisy będzie można obserwować z miejskiej plaży, z portu żeglugi, z brzegów jeziora, z jachtów i ze statków. To wszystko w żeglarskiej stolicy Polski i na antenie radiowej Jedynki.

W najbliższą sobotę 4 sierpnia z Giżycka nadawana będzie audycja „Lato z Radiem”. Ze słuchaczami i mieszkańcami Mazur spotka się Roman Czejarek<. Prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiać będzie m.in. o historii lotnictwa. W programie pojawią się: Krzysztof Radwan – dyrektor Muzeum Lotnictwa w Krakowie i Witold Sokół – były pilot wojskowy i komentator pokazów lotniczych, Stanisław Tołwiński – Prezes Aeroklubu Krainy Jezior, pomysłodawca i organizator „Mazury AirShow”, dziennikarz Tadeusz Sznuk oraz generał Mirosław Hermaszewski – pierwszy Polak w kosmosie. O tajemnicach regionu, w tym o Twierdzy Boyen opowie dr Robert Kempa z Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku. W audycji nie zabraknie też jedynego na świecie kina jachtowego, które działa w ramach pokazów filmowych „Visa Kino Letnie”. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to nie tylko sporty wodne, a na łyżwach można jeździć również latem, o czym słuchaczy przekona Roman Chomicz z Mazurskiego Centrum Sportów Lodowych. Nad bezpieczeństwem słuchaczy czuwać będzie Radosław „Wiśnia” Wiśniewski z MOPR – Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziennikarz Programu I Polskiego Radia pojawi się w porcie Ekomarina wraz z wozem satelitarnym, lokując tam studio plenerowe i inne radiowe atrakcje – fotobudkę i koło fortuny. Za pośrednictwem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu – Światowego Centrum Słuchu z Kajetan będzie można wykonać bezpłatne badania. Początek audycji o godzinie 9.00.

Więcej informacji na stronie: www.jedynka.polskieradio.pl.
« wstecz