X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Brańka – „Nieprzeciętnym” radiowej Czwórki

Piątek, 22 czerwca 2018

Michał Brańka – „Nieprzeciętnym” radiowej Czwórki.

21 czerwca Czwórka ogłosiła wyniki plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2018”. Zwycięzcą tegorocznej akcji został Michał Brańka – pedagog, instruktor teatralny, który na co dzień wykorzystuje swój talent, by rozweselać dzieci, rodziców i personel w szpitalach.

Galę finałową plebiscytu uświetniła swoim występem dwójka jurorów plebiscytu – Rosalie, a także Pablopavo i Ludziki. Plebiscyt „NIEPRZECIĘTNI 2018” rozpoczął się 21 marca. Czwórka poszukiwała ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą nieprzeciętne rzeczy, przez co można określać ich mianem „wyjątkowych”. Kandydatów zgłaszali słuchacze.
Jury w składzie: Mateusz Zaremba – „NIEPRZECIĘTNY 2017”, Pablopavo (Paweł Sołtys), Mateusz Damięcki, Marek Hucz i Janek Jurkowski z Grupy Filmowej Darwin, Karol Wójcicki, Rosalie, Otylia Jędrzejczak oraz Hanna Dołęgowska – Dyrektor Czwórki, wyłoniło 10 finalistów. Następnie słuchacze oddawali głosy na swojego faworyta na stronie Czwórki. Wśród kandydatów do tytułu znaleźli się komicy, wynalazcy, aktywiści, niepełnosprawni sportowcy ekstremalni, pedagodzy, naukowcy, społecznicy, ale przede wszystkim pasjonaci i ideowcy.
21 czerwca o godz. 18.00 w studiu im. W. Szpilmana (przy al. Niepodległości 77/85 w Warszawie) podczas uroczystej gali kończącej plebiscyt ogłoszono wyniki. „NIEPRZECIĘTNYM 2018” został 30-letni Michał Brańka – koordynator krakowskiego zespołu „Czerwonych Nosków” działającego w ramach Fundacji „Czerwone Noski – Klown w Szpitalu”, który na co dzień wykorzystuje swój warsztat sztuki improwizacji komediowej by odwiedzać w szpitalach dzieci, rodziców, personel i choć na chwilę zmienić szpitalną rzeczywistość. Jako instruktor teatralny i pedagog na co dzień prowadzi młodzieżowy Teatr „Sokół”, gdzie uczy wrażliwości, otwartości i zespołowości.
Każdy z 10 finalistów został nagrodzony cyfrowym radioodbiornikiem, zaś sam laureat został uhonorowany statuetką, tytułem „NIEPRZECIĘTNEGO 2018” i laptopem. Galę w studiu im. W. Szpilmana uświetnił koncert Rosalie, a także zespołu Pablopavo i Ludziki. Zapis całego wydarzenia będzie dostępny na stronie www.czworka.online.
Więcej informacji na temat plebiscytu, regulamin akcji oraz sylwetki finalistów dostępne są na stronie: nieprzecietni.polskieradio.pl

« wstecz