X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sting i Shaggy w Polskim Radiu.

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Sting i Shaggy w Polskim Radiu.

Artyści wystąpili 15 kwietnia studiu im. Witolda Lutosławskiego.

Koncert można było oglądać na portalu PolskieRadio.pl, transmitowały go Jedynka, Trójka i Czwórka. Wcześniej artyści udzielili Polskiemu Radiu kilku wywiadów!
Muzyczne spotkanie zorganizowane przez Polskie Radio było przedpremierowym występem Stinga i Shaggy’ego z utworami z płyty „44/876”. To pierwszy koncert artystów prezentujący materiał z tego albumu. Ponadto w repertuarze znalazły się piosenki z dorobku kultowej grupy "The Police", w której karierę rozpoczął Sting.
Podczas koncertu na widowni Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego zasiedli słuchacze Polskiego Radia oraz użytkownicy Portalu PolskieRadio.pl, którzy przez tydzień wygrywali wejściówki na koncert w muzycznych zabawach na antenach publicznego nadawcy.
Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty „44/876”, która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall w Londynie podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

« wstecz