X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Józef Wacnik został Dyrektorem Technicznym w Polskim Radiu

Piątek, 6 kwietnia 2018

Józef Wacnik został Dyrektorem Technicznym w Polskim Radiu

Podlega mu: Biuro Dyrektora Technicznego, Biuro Technologii, Biuro Informatyki i Telekomunikacji oraz Radiowe Centrum Nadawcze w Solcu Kujawskim.

Biurem Dyrektora Technicznego kieruje Barbara Kiepas-Jeleńska, która jest jednocześnie Naczelnym Inżynierem.

Zarząd powierzył pełnienie obowiązków Dyrektora Biura Technologii Adamowi Krasnodębskiemu, a Biura Informatyki i Telekomunikacji - Piotrowi Bremerowi.

Dyrektorem Radiowego Centrum Nadawczego w Solcu Kujawskim pozostał Piotr Kożuchowski.

Zmiany struktury mają na celu podniesienie efektywności zarządzania w sferze działalności technologicznej, informatycznej oraz inwestycyjnej.

Dyrektor Techniczny w Polskim Radiu jest odpowiedzialny za całość procesów technicznych w spółce. Zajmuje się koordynacją prac realizowanych w Polskim Radiu w zakresie planowania, utrzymania i wdrażania rozwiązań technicznych służących do produkcji i emisji programu radiowego.

Do zadań Dyrektora Technicznego należy inicjowanie i prowadzenie prac w zakresie zmian zadaniowo - organizacyjnych w sferze działalności technologicznej, informatycznej i inwestycyjnej, uwzględniających nowe technologie kontrybucji, produkcji i rozpowszechniania programów radiowych oraz treści multimedialnych.

16 marca stanowisko Dyrektora Technicznego objął Józef Wacnik.

Jest on doświadczonym menadżerem oraz inżynierem, absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej. Ukończył także Studia Doktoranckie z zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego.

Wacnik ma bogate doświadczenie zawodowe. Był Dyrektorem Departamentu Wsparcia Technicznego w firmie Support, Dyrektorem Biura Informatyki i Telekomunikacji w Polskim Radiu S.A., członkiem Radio Committee przy Europejskiej Unii Nadawców, Dyrektorem Departamentu Infrastruktury Państwa w Ministerstwie Cyfryzacji.

W 2011 roku, wraz z Polskim Radiem S.A., zdobył tytuł Lidera Informatyki.

Wykładowca akademicki - wykłada Inżynierię Systemów Teleinformatycznych.

« wstecz