X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trzecie urodziny Radia Dzieciom

Piątek, 6 kwietnia 2018

Trzecie urodziny Radia Dzieciom

1 kwietnia 2018 roku Polskie Radio Dzieciom skończyło 3 lata. Z tej okazji antena przygotowała wiele atrakcji.

Z okazji trzecich urodzin Radio Dzieciom przygotowało specjalne audycje, zabawy z nagrodami i spotkania ze słuchaczami oraz urodzinowy koncert dla dzieci w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie. Świętowanie trwa do 8 kwietnia. Na najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia czeka wiele zabawy, radości oraz uśmiechów.

Polskie Radio Dzieciom nadaje już od 3 lat. Codziennie – wspólnie z Kulfonem i Moniką, Smokiem Adasiem, Leszkiem i Misiem Michasiem oraz innymi wyjątkowymi dziennikarzami – odkrywa przed najmłodszymi słuchaczami radia jak piękny i ciekawy może być świat. O poranku budzi lepiej niż budzik, a w ciągu dnia zaspokaja apetyt na wiedzę i ciekawostki. Wieczorem natomiast kołysze do snu. Każdego dnia dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom przygotowują porcję wieści ze świata kultury, sztuki, muzyki, nauki i przyrody. Sięgają do historii, zanurzają się w przeszłość i mówią o przyszłości. Poprzez audycje pełne dźwięków rozwijają wyobraźnię i budują w dziecku kreatywność. Wieczorem natomiast, gdy dzieci już śpią, rodzice mogą posłuchać na antenie porad ekspertów oraz dobrej muzyki

Trzecie urodziny anteny Polskiego Radia dla najmłodszych to także doskonała okazja do spotkań ze słuchaczami. Wyjątkowy urodzinowy koncert odbędzie się 6 kwietnia w Warszawie w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana. Podczas wydarzenia dzieci obejrzą przedstawienie w wykonaniu „Małej Filmówki – Warszawskiej Szkoły Filmowej”, zobaczą pokaz iluzjonisty, a także usłyszą piosenkę Polskiego Radia Dzieciom w premierowym wykonaniu Dr Witaminki, Oreganek oraz dziennikarzy PRD. W urodzinowym koncercie wystąpi również Joszko Broda. W wielkim finale zabrzmi „100 lat” a na scenie pojawi się tort z lizaków. Podczas całego urodzinowego tygodnia (między 1 a 8 kwietnia 2018 roku) na antenie Polskiego Radia Dzieciom pojawią się audycje nawiązujące do spotkań ze słuchaczami, a także relacje z nich. Każde dziecko może również zadzwonić do radia i osobiście złożyć antenie życzenia oraz wziąć udział w licznych zabawach. Polskiego Radia Dzieciom słuchać można przez odbiorniki cyfrowe DAB+, Internet oraz aplikacje na smartfony.

« wstecz