X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Strzyczkowski otrzymał Nagrodę Rady Programowej Polskiego za 2017 rok.

Piątek, 6 kwietnia 2018

Kuba Strzyczkowski otrzymał Nagrodę Rady Programowej Polskiego za 2017 rok.

Dziennikarz Trójki został doceniony za cykl audycji publicystycznych "Za, a nawet przeciw" w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Rada Programowa Polskiego Radia co roku nagradza wyróżniających się szczególnymi wartościami dziennikarzy i twórców radiowych. Podejmując decyzję o wyborze laureata, Rada bierze pod uwagę zarówno treść i formę prezentowanych przez dziennikarzy materiałów, jak i ich siłę oddziaływania na słuchaczy.

Kuba Strzyczkowski - dziennikarz Trójki od 1989 roku. Prowadził audycję "Zagadkowa niedziela", a obecnie przygotowuje i jest jednocześnie gospodarzem audycji "Za, a nawet przeciw" oraz popołudniowego, piątkowego wydania "Zapraszamy do Trójki". Autor i współautor tekstów świątecznych piosenek - tzw. "Trójkowego Karpia". Prowadzi trójkowe licytacje, których celem jest zbiórka pieniędzy m.in. dla domów dziecka. Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2008 roku został laureatem plebiscytu Mistrz Mowy Polskiej oraz laureatem Złotego Mikrofonu Polskiego Radia. W 2011 roku otrzymał nagrodę im. Krzysztofa Dzierżawskiego za upowszechnianie idei wolności oraz zdrowego rozsądku. Laureat Złotego Mikrofonu 2008.

Audycja "Za, a nawet przeciw" nadawana jest w Programie 3 cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w godz. 12.05 - 13.00. Formuła programu opiera się na podejmowaniu ciekawych i ważnych tematów oraz dyskusji między gośćmi dobieranymi według kryterium "za i przeciw". Siła przedstawianych argumentów decyduje o poparciu słuchaczy, którzy dzwonią, piszą i głosują podczas audycji.

Do Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia za 2016 rok zgłoszono 7 kandydatur. Poza Kubą Strzyczkowskim z Trójki nominowani zostali: Marcin Kydryński za audycję "Siesta" w Programie 3, Marek Mądrzejewski za audycje publicystyczne "Debaty" w Programie 1, Michał Olszański za cykl audycji "Godzina Prawdy" w Trójce, Beata Płomecka za cykl audycji i korespondencji informujących o działalności Unii Europejskiej, emitowany m.in. w Programie 3, Marta Rebzda za reportaż "Decyzja za cenę życia" w Jedynce oraz Katarzyna Stoparczyk za audycję "Zagadkowa Niedziela" w Programie 3.

« wstecz