X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Duże zainteresowanie konkursem "Piosenka na 100"

Piątek, 6 kwietnia 2018

Duże zainteresowanie konkursem "Piosenka na 100"

Zgłoszono ponad tysiąc utworów.

Organizatorami konkursu są: Polskie Radio i ZAiKS.

Plebiscyt zorganizowano z okazji 100-lecia działalności Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Można było do niego zgłaszać piosenki - niepublikowane wcześniej i napisane w języku polskim.

Z napływu tylu nagrań cieszy się wiceprezes ZAiKS-u Michał Komar. "To oznacza, że jest bardzo dużo ludzi, którzy nie tylko potrafią pisać muzykę, pisać teksty, ale umieją także tworzyć nagrania. To jest armia - tysiąc kompozytorów, Tylko się trzeba cieszyć. Zobaczymy teraz jakie będą rezultaty artystyczne, jaki będzie poziom tych utworów" - powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej Michał Komar.

Wiceprezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS wierzy, że dzięki konkursowi powstanie wiele przebojów.

Konkurs ma popularyzować polską twórczość i prezentować ją słuchaczom Polskiego Radia.

Zgodnie z regulaminem, kapituła do 16 kwietnia ma wybrać 10 najlepszych utworów. Od 18 do 29 kwietnia słuchacze Polskiego Radia będą głosować na wybrane przez siebie kompozycje poprzez stronę internetową piosenkana100.polskieradio.pl oraz SMS-y.

Od 1 do 18 maja kapituła wybierze najlepszy utwór spośród pięciu, które otrzymają największą liczbę głosów. Wyniki zostaną ogłoszone w czerwcu.

Pula nagród w konkursie "Piosenka na 100" wynosi 100 tysięcy złotych brutto. Kwota ta może trafić do autorów jednego przeboju w przypadku, gdy zostanie doceniony w trzech kategoriach: muzyka, tekst i wykonanie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo przyznania nagrody pieniężnej dwóm lub trzem piosenkom, przy czym w każdej kategorii wysokość nagrody wynosi 30 tysięcy złotych.

« wstecz