X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złote Mikrofony 2013

Wtorek, 19 listopada 2013

W najbliższy poniedziałek Polskie Radio przyzna swoje najważniejsze nagrody – Złote Mikrofony. Gala odbędzie się 25 listopada o godz. 19.30 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, a uświetni ją koncert Hanny Banaszak. Uroczystość poprowadzą Agnieszka Szydłowska z Programu 3 i Paweł Sztompke z Radiowej Jedynki.

Kapituła Złotego Mikrofonu, która wybrała tegorocznych zdobywców tej prestiżowej nagrody, obradowała pod przewodnictwem Janusza Kukuły – Głównego Reżysera Teatru Polskiego Radia, w składzie: Alicja Grembowicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Krzysztof Grzesiowski z Radiowej Jedynki, Wiktor Legowicz z Trójki, Marcin Majchrowski z Programu 2, Krzysztof Renik z Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej oraz Henryk Urbaś z Naczelnej Redakcji Sportowej Polskiego Radia. Członkowie Kapituły wyłonili pięcioro zwycięzców spośród aż 28 zgłoszonych kandydatur. Kto w tym roku otrzyma to wyjątkowe wyróżnienie? Wyniki zostaną ujawnione podczas poniedziałkowej gali, nagrody zwycięzcom wręczy prezes Zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski. Wieczór ubarwi koncert artystki obdarzonej niezwykle ciepłym głosem – Hanny Banaszak.

________________________________________
Złoty Mikrofon to szczególna nagroda Polskiego Radia przyznawana co roku osobom, których zaangażowanie i wybitne osiągnięcia twórcze przyczyniają się do utrzymania wysokiego poziomu, rozwoju i popularyzacji radia publicznego. Kandydaci wybierani są z różnych ważnych obszarów twórczości radiowej, m.in. teatru, muzyki, literatury, reportażu, publicystyki oraz realizacji dźwięku. Nagroda została ustanowiona i po raz pierwszy przyznana w 1969 roku. Członków Kapituły Złotego Mikrofonu powołuje Zarząd Polskiego Radia spośród laureatów poprzednich edycji konkursu.

« wstecz